SEPETİM

Toplam : 0 TL (0 Çeşit)
 
ANKET
Sitemizi Nereden Buldunuz...
Google Arama
Google Reklamlar
Facebook Reklamlar
Başka Sitede Gördüm
Mail Kampanyası
Basında (Gazete/Dergi)
Arkadaş Tavsiyesi
Diğer

Sıkça Sorulan Sorular

» Online uzaktan eğitim nedir?
Öğretmene ve sınıfa gerek kalmadan, İnternet teknolojileri aracılığı ile gerçekleştirilen eğitim ve öğrenim faaliyetidir. Kısaca bilgisayar üzerinden internete girerek alınan eğitimdir. Eğitimi alacak kişi kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme girer ve eğitimleri istediği zaman ve istediği kadar kendisi alır.

» Online uzaktan eğitimin özellikleri nelerdir?
Online uzaktan eğitimin en önemli özelliği, laf kalabalığından ve bilgi kirliliğinden arındırılmış içerikleri, zengin işitsel ve görsel tasarımlar (Animasyonlarlar, grafikler, hareketli resim ve fotoğraflar) yoluyla kullanıcılara sunan yeni nesil eğitim teknolojisi olmasıdır. Bu eğitim teknolojisinde eğitimler; açık ve basit ifadelerle ve etkin seslendirme teknikleriyle, akılda kalıcılığı artıracak özel bir yöntemle hazırlanmaktadır. Bu sayede sıkıcı eğitimlere zaman harcamak yerine artık daha eğlenceli ve kolayca ihtiyacınız olan bilgileri öğrenebileceksiniz.

» Online uzaktan eğitimin faydaları nelerdir?
1- Kullanıcı bir seferde ne kadar çalışmak istediğine kendi karar verebilir, dinlenme aralarını belirleyebilir ve önceden öğrendiklerini gözden geçirebilir.
2- Web üzerindeki zengin işitsel ve görsel tasarımlar yoluyla eğitimi çekici hale getirir ve öğrenmeyi artırır.
3- Sunduğu seçenekler yardımıyla kullanıcıya özgü öğrenme imkanı sağlayarak öğrenme kalitesini artırır.
4- Bu eğitim, klasik sınıf eğitimine göre daha az rahatsız edici bir ortam sunar.
5- Kullanıcının internete ulaşabildiği her yerden, istediği zaman eğitimini almasına ve kaldığı yerden devam etmesine olanak verir.
6- Kullanıcının öğrenme kapasitesine göre konuyu istediği kadar tekrar edebilmesini sağlayarak, konuları istediği derinlikte öğrenebilmesini sağlar.


» Sistem gereksinimleri nelerdir? 
İnternete bağlı herhangi bir bilgisayar ve bu bilgisayarda yer alan güncel bir internet tarayıcısı (Firefox, Chrome vb) bu eğitim sistemi için yeterlidir.
 

» Eğitimleri nasıl satın alacağım?
Eğitimleri satın alabilmeniz için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üyelik bilgilerinizi kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra eğitimleri satın alabilirsiniz. Eğitimi satın aldıktan sonra kullanıcı menüsünden "Eğitimlerim"  menüsünü tıklayarak eğitimlerinize ulaşabilirsiniz.

» Ödeme yöntemleri nelerdir?

1. Yöntem - Kredi kartı ile ödeme; Kredi kartı ile ödeme tek çekim ve taksitli olmak üzere iki şekilde gerçekleştirilmektedir. Sitemiz üzerinden; Bonus kartlarda (Garanti Bonus, Flexi, Shop&Miles, TEB Bonus, DenizBank Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus) peşin fiyatına 9 taksit yapılmaktadır. Diğer kartlarda ise (Akbank - Axess, İş Bankası - Maximum, Yapı Kredi - World Kart vs.) tek çekim uygulanmaktadır.

2. Yöntem - EFT/Havale yöntemi ile ödeme; 
EFT/Havale yöntemi ile üye olmak için; "SPİL TEKNOLOJİ BİLİŞİM LTD. ŞTİ." adına aşağıda ki GARANTİ BANKASI hesabımıza alacağınız eğitimlerin ücretini yatırınız. 


          GARANTİ BANKASI HESAP BİLGİLERİ VE IBAN NUMARASI
          -----------------------------------------------------------------------------------------

          Alıcı Adı: 
SPİL TEKNOLOJİ BİLİŞİM LTD. ŞTİ.
          Banka Adı: 0062 - TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş.
          Şube Kodu/Adı: 00117 - MANİSA ŞUBESİ
          Hesap Numarası: 6297512
          IBAN NO: TR140006200011700006297512

 

3. Yöntem - PTT ile ödeme; Eğer Banka hesabınız veya kredi kartınız yoksa, Posta Havalesi (PTTBank) ile de Eğitim ücretini ödeyebilirsiniz. PTT şubeleri ile ödeme yapmak gerçekten çok basit ve en az masraflı ödeme seçeneklerinden biridir.  PTT şubesine gittiğinizde öncelikle size bir havale formu verilecek. Bu form üzerinde "Alıcı Hesap No" kısmına "10209247 - Spil Teknoloji Bilişim Ltd. Şti." yazın. Gönderen kısmına Adınızı, Soyadınızı yazın. "Gönderici Notu" kısmına ise mutlaka almak istediğiniz Eğitimin adını Yazın. Ödemeyi yaptıktan sonra [email protected] üzerinden ödemeyi müşteri hizmetlerine bildirin. Böylece müşteri hizmetlerimiz en kısa süre içerisinde eğitimlerinizi açacak  ve mail adresinize "Eğitiminiz Açıldı" bilgisi gönderecektir.
 

» Satın aldığım eğitimler ne zaman kullanıma açılacak?
Kredi kartı ile satın almış olduğunuz eğitimler ödeme işleminiz yapılır yapılmaz aktif olacaktır. Havale ve PTT yolu ile satın alınan eğitimler ilgili havalenin yapılmasının ardından kullanımınıza açılacaktır.

» Satın aldığım eğitime nasıl başlıyacağım ? 
Eğitime başlamak için www.onlinekariyerokulu.com girip, kullanıcı adı ve şifreniz ile sistemi açıp "Eğitimlerim" menüsünü tıklayarak eğitiminize başlayabilirsiniz.

» Eğitimleri istediğimiz kadar tekrar edebilir miyim?
Evet. Eğitim süresi boyunca eğitimleri istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz. Hatta eğitimleri bitirip sertifikanızı alsanız bile eğitimlere girebilir unuttuğunuz veya daha iyi öğrenmek istediğiniz konuları yeniden tekrar edebilirsiniz. Ama bu süre kayıt olduktan sonra en fazla 3 aydır. 3 ay bittikten sonra üyeliğiniz sonra erer ve eğitimlere giremezsiniz.


» Eğitimler Tablette ve Akıllı telefonlarda çalışıyor mu? 
Evet. Eğitimler tablette ve akıllı telefonda çalışıyor. Ama çalıştırmak için “Puffin Web Browser” uygulamasını tabletinize indirmeniz gerekiyor. Uygulamanın hem iOS hem de Android versiyonu ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamanın iOS versiyonunu buradan, Android versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra eğitimler tabletinizde ve akıllı telefonunuzda kolayca çalışır.

» Tabletten ve Akıllı Telefonlardan eğitime girmek için “Puffin Web Browser” nasıl kullanacağım? 
“Puffin Web Browser” uygulamasını tabletinizde açın. Daha sonra bu uygulama içindeyken www.onlinekariyerokulu.com sitesi açıp, kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme girin. Girdikten sonra “Eğitimlerim” menüsünden, izlemek istediğiniz eğitimin adını tıklayıp eğitime başlayın.

 

» Eğitimi açamıyorum? 

Eğitimi bilgisayarınızda açamıyorsanız muhtemelen FLASH PLAYER bilgisayarınızda yüklü değildir. Bu sorunun çözümü için (https://helpx.adobe.com/tr/flash-player.html) sayfasını ziyaret edin. İhtiyacınız olan tüm bilgiler bu sayfada verilmektedir.

 

» Eğitime girdim ama eğitim açılmıyor, video'nun yerine beyaz ekran geliyor! Bu sorunları nasıl çözebilirim? 
Bu şekilde sorunlarla karşılaşırsanız kesinlikle FLASH PLAYER bilgisayarınızda yüklü değildir. Bu sorunun çözümü için (https://helpx.adobe.com/tr/flash-player.html) sayfasını ziyaret edin. İhtiyacınız olan tüm bilgiler bu sayfada verilmektedir.

» Eğitimi izlerken sesle görüntü aynı anda gelmiyor, senkron çalışmıyor! Bu sorunları nasıl çözebilirim? 
Eğitimi izlerken ses ile görüntü senkron (önce ses geliyor sonra görüntü geliyorsa) değilse; Donanım hızlandırmayı devre dışı bırakın. Bunu yapmak için önce eğitimi izlediğiniz ekranın her hangi bir yerine sağ tıklayın ve açılan menüden Ayarlar'ı seçin. Donanım Hızlandırmayı Etkinleştir (Görünüm sekmesinde) seçeneğini kaldırın ve sonra Kapat'a tıklayın. Sonra eğitimi izlediğiniz pencereyi kapatıp yeniden eğitimi açın ve eğitime devam edin. Sorunun kalktığını göreceksiniz.
 

» Eğitimlerin sonunda sertifika alacakmıyım?
Sertifika hakkındaki tüm sorularınız için "Sertifikasyon" sayfamızı ziyaret ediniz.

» Eğitimlerden ne kadar süre faydalanabilirim?
Eğitimlerden 3 Ay (90 Gün) boyunca yararlanabilirsiniz.

» Sisteme giriş yaptım fakat eğitimleri açamıyorum?
Öncelikle kullandığınız web tarayıcısında popup-blocker olup olmadığını kontrol ediniz. Daha sonra internet tarayıcınızın geçmişini (Çerezleri) temizleyiniz. Yine sorun çözülmez ise internet tarayıcınızın (Microsoft İnternet Explorer, Firefox, Chrome vb.) en son versiyonunu bilgisayarınıza yükleyiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra eğitiminiz açılacaktır. Eğer hala açılmıyorsa başka bir bilgisayar ile sisteme girin. Çünkü kullandığınız bilgisayarın teknik özellikleri bu eğitimleri çalıştıracak düzeyde olmayabilir.


» Benim bilgilerimle başkası eğitime girerse ne olur?
Sizin bilgilerinizle farklı bir kişinin sisteme girdiği fark edilirse üyeliğiniz anında iptal edilir. Ayrıca böyle bir durumda sertifika alma şansınızı da kaybedersiniz.

» Bir sorunum olduğunda ne yapmalıyım?
Bizimle paylaşmak istediğiniz görüş, öneri ya da bir sorununuz varsa [email protected] adresinden bize iletebilirsiniz. Bildiriminizi en kısa sürede değerlendirip size geri döneceğiz..