SEPETİM

Toplam : 0 TL (0 Çeşit)
 
ANKET
Sitemizi Nereden Buldunuz...
Google Arama
Google Reklamlar
Facebook Reklamlar
Başka Sitede Gördüm
Mail Kampanyası
Basında (Gazete/Dergi)
Arkadaş Tavsiyesi
Diğer

İş Ortaklığı

İş ortağımız olun,
gücünüze güç katalım!


Yeni nesil eğitim teknolojisi olan "Online (Uzaktan) Eğitim" konusunda size kazançlı bir işbirliği teklif ediyoruz!

Onlinekariyerokulu.com ile iş ortaklığı yaparak, geliştirdiğimiz bu güçlü projeyi müşterilerinize sunabilir, böylece hem ürün portföyünüzü hem de kazancınızı  artırabilirsiniz.
Onlinekariyerokulu.com İş Ortaklığı Programı Nedir?
"Onlinekariyerokulu.com iş ortaklığı programı", Geliştirdiğimiz uzaktan online eğitim projesinin, eğitim satışları ile ilgili olarak, Firmalara sunduğumuz bir işbirliği imkanıdır. Firmalar bulundukları illerde Onlinekariyerokulu.com paketinin tanıtımını gerçekleştirerek, bu tanıtımdan kaynaklanan satışlardan komisyona hak kazanırlar. Bu program dahilinde iş ortağımız olan firmalar, gerçekleşen her satış üzerinden %25 oranında kar elde ederler.

Kimler için?
Onlinekariyerokulu.com'un hedef kitlesi; kişisel ve profesyonel gelişimini sağlamak için uzaktan online eğitim almak isteyen kişilerdir. Bu nedenle iş ortağımız olacak firmalar, eğitim sektöründe faaliyet gösteren, özel eğitim ve danışmanlık firmaları olmalıdır. Türkiye'de her ilde sadece bir firmaya iş ortaklığı verilecektir. İş ortağımız olacak firma, bulunduğu ilde tanıtma ve satma yetkisine kavuşacak, böylece büyük ve önemli bir fırsat yakalayacaktır.

Onlinekariyerokulu.com iş ortaklığı bana ne kazandıracak?

Onlinekariyerokulu.com'un sektörde ilk olması ve bu projenin kişisel ve profesyonel gelişim için önemli bir ihtiyacı karşılayacak olması, bu işin yüksek satış potansiyeline sahip olduğunu göstermektedir. Pazarlama departmanımızın yaptığı pazar araştırmalarına göre, küçük bir ilde iş ortağımız olacak firmanın kazancının, yaklaşık olarak her ay 3.000$ ile 6.000$ arasında gerçekleşeceğini tahmin etmekteyiz.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Onlinekariyerokulu.com ile iş ortaklığı çalışması yapmak isteyen firmalar, öncelikle başvurularını aşağıda ki form aracılığı ile yaparlar. Başvuru incelendikten ve uygun bulunduktan sonra, Onlinekariyerokulu.com ile ilgili tanıtım görselleri (Tanıtım CD'si, Broşür v.b.) gönderilir. Firma kendisi için belirlediği satış adedi kadar Onlinekariyerokulu.com kupon kodu'nu talep eder.  Bunun üzerine Onlinekariyerokulu.com ilgili Firmaya iş ortaklığı sözleşmesini gönderir. Bu sözleşmenin imzalanması üzerine Onlinekariyerokulu.com kupon kodları elektronik ortamda e-posta ile ilgili Firmaya gönderilir. Daha sonra bu koponlar ile yapılan satışlara karşılık,  satışların %25'i 7 iş günü içerisinde Onlinekariyerokulu.com tarafından ilgili Firmanın hesabına yatırılır.


İş Ortaklığı Formu